Autožárovky pro přední světlo


Autožárovky h1 se používají do předních světel, kde tvoří významnou a důležitou součást našeho vozidla, protože je nezbytné svítit v každou denní i noční hodinu.
Cool blue intense, čím je výjimečná tato produktová řada? Mnohý lidem vyhovuje její efektivita. Zárukou spokojenosti je také dlouhá životnost. Díky dlouhé životnosti si totiž ani neuvědomíte, že nějaká světla na svém voze vlastně vůbec máte, protože se o ně nebudete muset žádným způsobem starat. Poskytují dostatek světla, jejich působení je velice efektivní a mají široký záběr. Světlo je zbarvené do modré barvy, což je v dnešním světě velice populární a také moderní.

žárovky do auta

  • Světlo zbarvené do bílo modré není příliš oslnivé, takže se nemusíte obávat toho, že byste osvětlovali protijedoucí řidiče. Je moderní a velice vkusné a v posledních letech se k němu přiklánějí i ostatní světový výrobci.
  • Kontrastní osvícení vozovky si jistě brzy zamilujete. Uvidíte každý kamínek, každý záhyb silnice i každý kousek trávy kolem vozovky. Rozhodně se jedná o opravdu povedenou produktovou řadu, která si najde své oblíbence. Produkty poskytují lepší viditelnost ve dne a také zejména v noci. Díky tomu máte zaručenou ještě vyšší bezpečnost, protože spolehlivě uvidíte spoustu metrů dopředu a také daleko výrazněji.

Výrobce Osram

Výrobce Osram patří mezi světovou špičku. Na trhu působí již sto let, takže této společnosti nejde upřít spoustu úspěchů, které za dobu své působnosti zrealizovala. Jejich produkty jsou opravdu kvalitní, inovativní a myslí nejenom na vaši bezpečnost, ale také na další vlastnosti, aby se řidičům lépe a snadněji řídilo, aby byli dobře osvětlení a aby se i řidičům efektivně dívalo na silnici před nimi.

reflektor

Méně únavy při řízení

Právě produktová řada cool blue intense produkuje takové světlo, které je hodně podobné tomu dennímu, proto nejsou vaše oči tolik namáhány. Nezvyšují tolik únavu řidiče, čímž prospívají očím a také našemu vědomí, abychom nebyli tolik unavení.
Právě toto světlo umožňuje, že v noci brzy zachytíme jakékoliv odlesky. Především namodralá barva zvýrazňuje pohyb zvířat, odlesky od vozovky, čili si rychleji všimneme výmolů, ale také jdoucích lidí po krajnici, cyklistů jedoucích na kole a spoustu dalšího.