Design i ochrana

Stavíte dům?
Určitě jste si všimli, že jen málokterá novostavba nemá plot. Každý se snaží co nejdříve plot udělat, protože se jimi ohraničuje pozemek, a logicky se tak pozemek chrání před nezvanými hosty. Plotů je na trhu mnoho druhů, a dříve dominovaly klasické pletivo ploty, které jsou sice poměrně levné, ale ruku na srdce – nejsou zrovna hezké. Málokdo si tento typ plotu zvolí k domu, a navíc k novostavbě. Většina lidí chce moderní designový plot, který bude hezky vypadat a doplní vzhled celého domu i jeho okolí.

dřevěný plot

Vybíráte zrovna plot? Zabýváme se výrobou a montáží betonových plotů, které se staly velmi populární z mnoha důvodů, a jedním z nich je právě design. Můžete mít betonové ploty z Hradce Králové, které vám připravíme na míru. Stačí si jen vybrat jaký typ byste chtěli, a zbytek můžete s klidem nechat na nás. Naše nabídka je velmi široká, máme ploty v několika barvách a dokonce si je můžete zkombinovat i s dřevěnými latěmi. Proč si vybrat betonový plot?

  1. Není přes něj vidět, takže máte zaručeno větší soukromí
  2. Může působit jako větrolam
  3. Zvyšuje bezpečnost
  4. Vypadá skvěle
  5. Nemusí se udržovat

betonový plot

Betonový plot je skvělou vodou pro všechny, kdo nechtějí udržovat plot. Pokud zvolíte variantu bez dřeva, stačí plot jen jednou za čas očistit od případného mechu, jinak se mu nemusíte věnovat vůbec. Pokud se vám bude zamlouvat varianta v kombinaci se dřevem, čeká vás čas od času broušení a nátěr dřevěné části.

Jak práce probíhá?
Pokud máte na pozemku starý plot, postaráme se o jeho odstranění. Poté můžeme zaměřit nový plot, a připravíme pro něj základy. Následně pomocí jeřábu ukotvíme sloupy, do kterých vložíme jednotlivé dílce. Výsledek bude hotový poměrně rychle, za dobrou cenu a bude skvěle vypadat. Vyberte si kvalitní plot, který vám vydrží desítky let a nebudete muset nic řešit další a další roky.