Nebankovní americké hypotéky aneb cesta nejen k vysněnému bydlení

Hned v úvodu je třeba konstatovat, že hypotéka je finanční produkt, který nabízí bankovní a nebankovní instituce. Jedná se o dlouhodobý úvěr. Typické pro hypoteční úvěr je nejen potenciální delší doba splácení, ale zejména možnost získání vyšší finanční částky.

Úvěry se dále člení na účelové a neúčelové. Jak už z názvu vyplývá, účelový je striktně určen na investici do bydlení a veškeré výdaje se musí dokládat finanční společnosti. Oproti tomu neúčelový typ úvěru, mezi které náleží právě nebankovní americké hypotéky, lze použít získané finanční prostředky opravdu na cokoliv.

buclaté prase

Prostřednictvím tohoto druhu úvěru tak lze získat jednak v co nejkratším čase peníze, které můžete použít coby investici pro vlastní bydlení. Avšak získaný finanční obnos neboli úvěr lze použít na cokoliv, jako je například použití peněz na pořízení automobilu, investovat do vzdělání, použít na refinancování či zaplatit potenciální dluhy, exekuce apod.

Home equity loan

Takto se úvěr nazývá ve Spojených státech amerických. Úvěr, který právě není účelově nikterak vázán. Jedinou podmínkou je zajištění zástavním právem k nemovitosti. Nicméně i zde je benevolence, neboť majitelem nemovitosti nemusí být striktně jen žadatel, ale lze jistit prostřednictvím třetí osoby.

palec nahoru

Výběr adekvátní společnosti je prvořadou záležitostí

Při volbě vhodné společnosti, máte záruku, že prostřednictvím nebankovní americké hypotéky lze získat mnoho výhod a ještě i ušetřit peníze. Jak je to možné? Máte garanci v možnosti získat nižší úrokovou sazbu, tolerance v rámci dokládání příjmů či drobný záznam v bankovním registru apod.

velký domek

Možnost splácení hypotéky až po dobu třiceti let, odvíjí se dle věku žadatele. Možnost získání peněz až do 70% z aktuální odhadované ceny nemovitosti. Bez administrativní zátěže. Akceptován i nižší příjem žadatele.