Výprodej společenských šatů v salonu Zoryana Stekhnovych

Poslední ročník střední školy. Blíží se zima – období plesů. To znamená jediné – maturitní ples! Maturitní ples je velká věc a nejkrásnější je, že je jen jednou za život. Je to chvíle, kdy jste v klidu se svojí třídou, vašimi učiteli a rodiči a užíváte si večírku, protože víte, že po této noci přijde učení na onu maturitu. Vše musí být perfektní. Sháníte make-up artistku na líčení, kadeřnici na účes ale co šaty? Pokud jste jeden z těch typů, co shání věci na poslední chvíli, nezoufejte. V salonu Zoryana Stekhnovych naleznete hromadu společenských šatů ve výprodeji, což se pro studenty náramně hodí!

model plesových šatů

Šaty nejsou nijak poškozené, jsou pouze jen třeba ze staré kolekce a nahradily je v salonu novější modely. Zoryana Stekhnovych je francouzsko-česká módní návrhářka, která vlastní salon v Praze. Se svým teamem se specializuje na výrobu a úpravu šatů tak, aby šaty byly co nejvíce lichotivé a originální, a aby se zalíbily většině. Naleznete zde modely na tělo, princeznovské nebo i s vlečkou a vše za super cenu. Pokud by vám velikost šatů neseděla, nebo byste chtěli něco málo na šatech pozměnit, není problém a team se o to hravě postará. Ve výprodeji šatů si každý najde model, který mu lichotí. Mají velký výběr střihů, barev a zdobení.

maturantka v plesových šatech

Máte rádi koktejlky? Momentálně je v nabídce 8 koktejlových šatů. Jste raději středem pozornosti a máte rádi extravagantní kousky? Pak vás jistě zaujme nabídka dlouhých šatů. Výprodej nabízí princeznovské šaty, které mají zdobenější dekolt kamínky nebo krajkou. Dále jsou v nabídce klasické delší šaty na tělo, které lichotí snad každé ženě, jelikož krásně pozvednou křivky ženského těla. Jste spíše na modely bez zdobení? Pak vás jistě zaujme sekce šifónových šatů s vlečkou. Salon se nachází v Praze 2 Na Moráni 13. Zkoušení šatů je zpoplatněno na 300 Kč na hodinu, zkoušku šatů si rezervujte na telefonním čísle.