Čištění čalounu a koberců

Koberec patří k velice oblíbeným pokrývkám podlahy a díky němu nám není zima na nohy. Ovšem koberce každým dnem neuvěřitelně trpí a jejich kráse se pomalu ale jistě vytrácí. Pokud pak máte malé děti, je koberec o to rychleji špinavější. Právě koberec zachytává spoustu prachu, nečistot a baterií, které pouhým okem nevidíme. Pokud doma takový koberec máte a jeho krása už je dávno zašlá, tak neváhejte a zkuste oslovit profesionální firmu. Ta vám koberec dokonale vyčistí a zjistíte, že je škoda ho vyhazovat.

čištění koberců

Čištění koberců wismont-cisteni.cz je nyní na úplně jiné úrovni než kdysi, a to hlavně díky technice, která je nyní k dispozici. Na čištění se používají speciální hloubkový extraktory, které jsou nejvýkonnější na trhu. Díky nim je z koberce odstraněno vše, co do nich nepatří. Celý proces probíhá od vysátí koberce, přes extraktory až po speciální čistidlo Prochem. Všechny viry, bakterie, prach, alergeny, ale i zvířecí chlupy jsou odstraněny a koberec opět ožívá. Jeho zašlé barvy budou opět krásné a koberec získá opět svoji krásu.

čištění koberců

Firma, která čistění koberců provádí má dlouholetou praxi a na trhu funguje už pár let. Samozřejmostí je profesionální přístup, kdy se snaží vždy vyhovět zákazníkovi. Čištění se tyká starých perských koberců i vlněných koberců, a to bez ohledu na to, jak jsou koberce velké. Lze objednat čištění koberců do firem či kanceláří, kde jsou koberce těžce znečištěné. Za zmínku stojí i fakt, že jsou všichni zaměstnanci české národnosti a jsou řádně proškolení. Právě díky proškolení je celé čištění velice efektivní a celá práce je plynulá bez zbytečných průtahů. Mezi další služby této firmy patří i čištění čalounu, matrací či žaluzií.

Zkuste tedy svůj starý zašlý koberec znovu obnovit a zavolat si tuto firmu. Zaručeně poznáte rozdíl hned na první pohled a koberec s vámi bude dalších pár let.