Dodávka poslouží i pro větší nákupy

Někteří lidé se zcela vzdali osobního automobilu, protože jej prostě nevyužijí, a vyjde je levněji občasný pronájem. Pokud např. dojíždí do zaměstnání hromadnou dopravou a nakupují zboží přes internet včetně potravin, které jim přepravní služba doručí až ke vchodovým dveřím, pak se jim auto hodí maxi ?lně pro pohodlnější cestování na dovolenou či na občasné výlety. S pronajatým osobním vozem se pohodlně dopravíte s celou rodinou i tam, kam nevede vlaková trať, nebo nezajíždí žádné autobusové spoje, a přepravní dodávku zas využijete pro stěhování nebo pro převážení většího objemu předmětů, např. při nákupech stavebnin.

dodávka na silnici

Rohová vana, sádrokartonové desky, tvárnice Ytong, dlaždice a obkladačky, lepidla a tmely – to vše pojme do svého zavazadlového prostoru přepravní dodávka bez problémů a na vás je pouze odhadnout objem a propočítat, kolikrát se s vozidlem musíte „otočit“.

Převážení stavebního materiálu s pronajatou dodávkou z půjčovny dodávek v Praze má několik zásadních výhod:

Za prvé – jste pány vlastního času a nečekáte na přepravní službu, kvůli níž musíte trávit čas doma, a nikdy přesně nevíte v širokém časovém rozpětí, kdy přesně dorazí. Vše si odvezete sami.

městský provoz

Za druhé – za odvoz zboží odpovídáte jen vy, to znamená, že se budete snažit vůz řídit tak, aby se uvnitř nic nepoškodilo. Zkrátka, když víte, že vpředu dodávky je plastová rohová vana, a v zadní části složené obkladačky, budete s nákladem zacházet jako s velmi křehkým zbožím, což vám ne každý přepravce zaručí. Nebudete tím pádem řešit reklamace a nepříjemnosti, spojené s dohady se zástupcem přepravní společnosti.

Za třetí – jízdu s dodávkou můžete spojit s další akcí, např. s vyklízením bytu nebo sklepa, s nakládáním předmětů pro odvoz do sběrného dvora, s převážením věcí z chalupy nebo na chalupu, s dalším nákupem potravin, drogerie, textilu, obuvi, sportovních potřeb či nábytku, takže nebudete plýtvat ani časem, ani penězi.