Dodávka poslouží i pro větší nákupy

14. 8. 2022 0 Comments

Někteří lidé se zcela vzdali osobního automobilu, protože jej prostě nevyužijí, a vyjde je levněji občasný pronájem. Pokud např. dojíždí do zaměstnání hromadnou dopravou a nakupují zboží přes internet včetně potravin, které jim přepravní služba doručí až ke vchodovým dveřím, pak se jim auto hodí maximálně pro pohodlnější cestování na dovolenou či na občasné výlety. S pronajatým osobním vozem se pohodlně dopravíte s celou rodinou i tam, kam nevede vlaková trať, nebo nezajíždí žádné autobusové spoje, a přepravní dodávku zas využijete pro stěhování nebo pro převážení většího objemu předmětů, např. při nákupech stavebnin.

dodávka na silnici

Rohová vana, sádrokartonové desky, tvárnice Ytong, dlaždice a obkladačky, lepidla a tmely – to vše pojme do svého zavazadlového prostoru přepravní dodávka bez problémů a na vás je pouze odhadnout objem a propočítat, kolikrát se s vozidlem musíte „otočit“.

Převážení stavebního materiálu s pronajatou dodávkou z půjčovny dodávek v Praze má několik zásadních výhod:

Za prvé – jste pány vlastního času a nečekáte na přepravní službu, kvůli níž musíte trávit čas doma, a nikdy přesně nevíte v širokém časovém rozpětí, kdy přesně dorazí. Vše si odvezete sami.

městský provoz

Za druhé – za odvoz zboží odpovídáte jen vy, to znamená, že se budete snažit vůz řídit tak, aby se uvnitř nic nepoškodilo. Zkrátka, když víte, že vpředu dodávky je plastová rohová vana, a v zadní části složené obkladačky, budete s nákladem zacházet jako s velmi křehkým zbožím, což vám ne každý přepravce zaručí. Nebudete tím pádem řešit reklamace a nepříjemnosti, spojené s dohady se zástupcem přepravní společnosti.

Za třetí – jízdu s dodávkou můžete spojit s další akcí, např. s vyklízením bytu nebo sklepa, s nakládáním předmětů pro odvoz do sběrného dvora, s převážením věcí z chalupy nebo na chalupu, s dalším nákupem potravin, drogerie, textilu, obuvi, sportovních potřeb či nábytku, takže nebudete plýtvat ani časem, ani penězi.