Hledání na internetu

Jinak se hledá věc v jednom pokoj, a jinak v domě, který má pět a více místností. Záleží také co hledáme, Pokud auto, nebudeme je asi hledat v zásuvce v kuchyni. Nesmějte se, zažil jsem kdysi dávno v jedné rodině, že skutečně své auto hledali. Jejich mužská část rodu si totiž občas přihnula, a domů se vracela vozem. Ale vzpomenout si pak, kde jej na sídlišti zaparkovala…

Psaní na klávesnici

Ano i takoví jsou lidé. Nebudeme zde rozebírat jízdu opilce vozem, víme že je to moc nebezpečné, ale my se musíme vrátit ke hledání.

Jinak se pak hledají třeba cigarety. Pokud není člověk nějako moc závislý, tak hledá pět minut a pak nad tím mávne rukou. Závislák však trhá ze zdi tapety a páčí parkety, zdali tam své cigára nenechal. Tedy, pokud je všude zavřeno a nikde nikdo, kdo by smrtící válec poskytl.

Nám však jde spíše o velikost hledaného předmětu. Nu, a nyní si představte, že hledá více lidí. Tím se zvyšuje jednak rychlost, ve které bude určený prostor prohledán a jednak se tím zvyšuje procento, že to dobře dopadne. A nyní si představte, co má dělat takový internetový vyhledávač, který musí hledat v miliardách a kvintiliardách jedniček a nul. A po celém světě.

Dlouhé hledání

Takže je jasné, že nehledá sám, ale vyšle spoustu svých pomocníčků a už to jede. Mezi jedničkami nalézají potřebné kombinace, ty se spojí v jednom místě a vy je vidíte. Vidíte výsledek vyhledávání během jedné jediné sekundy.

Vyhledávač zpracovává informace přímo z webů, a ty pak předloží tomu, kdo je potřebuje. Podle jejich kvality a dalších a dalších ukazatelů, se pak web objeví hned nahoře, nebo také někde dole. A to, aby byl co nejvýše, to musí pohlídat SEO konzultanti. V SEO Plzeň to právě dělají. Každý, kdo chce mít web mezi prvními je s nimi ve spojení a oni hlídají, aby požadovaný web nezmizel z výsledku vyhledávání nadobro. Protože pokud se tak stane, znamená to, že odvedli špatnou práci. Ale v SEO Plzeň se to ještě nikdy nestalo.