Kvalitní zábradlí

Vždycky jsem si přála nějaké pěkné zábradlí na schodiště. Protože máme dvoupatrový dům, kde máme asi dvoje schodiště. Tedy ne asi, ale určitě. Já k tomu tedy počítám taky schodiště to, které nám vede do sklepa a taky pak další schodiště, které nám vede na zahradu. Někdo to nepočítá, ale někdo ano. A musím říct, že když jsem vystudovala design, tak mi taky záleží opravdu hodně na tom, jak to u nás doma vypadá. A proto jsem řekla přítelovi, že bych chtěla udělat nějaké pěkné nové zábradlí na schodiště. A ze začátku se příteli vůbec nechtělo, protože mi říkal, že zase budou peníze navíc. A další výdaje on nemá rád. Nicméně ale přítel neví, že já si to přeji a že je taky vydělávám docela dost peněz. Jenomže na tohle je můj přítel alergický. Nemá rád, když zmiňuji, že já mám víc peněz než on. Ale vždyť je to už v dnešním světě úplně normální. Přece se nemusíme hádat o to, kolik, kdo má peněz.

Taky máte doma zábradlí?

Já si myslím, že tyto hádky jsou potom velmi zbytečné. Protože jsem si řekla, že zábradlí na schodiště zaplatím pouze já. A tohle ovšem ale taky přítel nechtěl slyšet a řekl, že se tedy na zábradlí na schodiště složíme. A abych alespoň trošku ustoupila, tak jsem si řekla, že si vyberu nějaké středně drahé. Nechtěla jsem, aby bylo úplně drahé. Aby to mého přítele nezruinovalo.

Zábradlí je praktické.

Nakonec jsem vybrala opravdu krásné dřevěné zábradlí na schodiště, ze kterého jsem velmi spokojená. Taky se mi líbí moc design schodiště. Opravdu má pěkně vyřezávané obrazce, které vypadají skvěle a netradičně, což se mi moc líbí. A já si myslím, že nakonec je i můj přítel spokojený. Myslím si taky, že se příteli zábradlí na schodiště hodně líbí a já si jsem jistá, že je rád, že takové zábradlí na schodišti máme. Protože k nám brzy přijede můj bratr s dětmi, takže tady bude bezpečnost na prvním místě. A zábradlí může předejít pádům.