Letní pohodička

Letní dny bývají dlouhé a také horké. Už při prvních zvýšených teplotách dávají lidé dohromady vše kolem koupání a vyrážejí za vodou. Někteří mají svá místa v přírodních vodách, jiní chodí na plovárnu a ti poslední mají bazének doma. Hezky pěkně na zahrádce a posměchu ostatních nedbají. Oni dobře vědí, že investice za návštěvy placené plovárny se jim již během prvního měsíce koupání doma vrátila. A i kdyby nechodili na placené koupání, museli by jet někam k vodě a to stojí zase peníze za benzín, naftu, nebo jen jízdenky. A to nikdo nepočítá ztrátu času! Takto nemusí nikam hodinu jet, ale za ten čas už může být dva krát ve vodě a popíjet u toho ve stínu chlazené pivínko. Jo, to je veget, no.

medvěd

Ano, občas je nutné kolem vody něco udělat, ale to trvá dohromady pět minut a to ještě když je člověk hodně levý. A naučí se to i cvičená opice. Takže co. Ostatně, práce kolem vody se dá také zregulovat na naprosté minimum, že ani těch pět minut není třeba. Stačí kupovat tablety místo klasických prostředků a ty vrazit do plováku, který se již sám postará o distribuci potřebných látek do vody. A dokonce i ve správném množství. Pak jen stačí jednou za čas vodu zkontrolovat nějakými měřáky a to je celá práce kolem.

bazén

Mimochodem, máte plovák? Nemáte a dávkujete ručně? Ale to je velmi zastaralé. Proč zbytečně tolik času. Kupte si ho. Objednejte si jej zde přes tento článek a máte po starostech. Pokud si kliknete na odkaz, který je zvýrazněn jinou barvou textu, dostanete se na web našeho nejlepšího prodejce věcí kolem bazénů. Vy ovšem uvidíte ihned plováky, protože právě o nich je řeč. A vy tak nemusíte nikde nic hledat. Výběr je zde veliký, můžete mít obyčejný, ale také komfortní s teploměrem. Výběr je jen na vás. A pokud si nejste jistí, tak zavolejte na telefon na onom webu uvedený. Jistě vám zde dobře poradí.