Chraňte svůj telefon

Mobilní telefony většina lidí používá každý den. Mnoho lidí má telefon v ruce snad neustále, a to i v situacích, kdy může dojít k jeho pádu. Lidé jsou neopatrní a telefony jim padají z rukou velmi často. Záleží na typu telefonu, ale jedno mají společné – a to je poměrně velká křehkost. Stačí jeden pár z menší výšky, a výsledkem může být poškrábaný telefon jak vzadu, tak na displeji.
Nezáleží na tom, jakou značku telefonu máte, ani na jeho ceně. Velmi oblíbené jsou telefony Huawei, které nabízí mnoho funkcí za dobrou cenu. I u něj by byla škoda, kdyby došlo k jeho poškození, a prosto zbytečně.

obaly na mobil

Design i funkčnost
Když si jdete koupit telefon, vybalíte z krabičky jednobarevný obdélník, který si v záplavě mobilů spletete téměř ihned. Proč nezvýšit odolnost vašeho mobilu a navíc změnit jeho vzhled? Najdete u nás obaly na mobil Huawei, díky kterému bude váš telefon vypadat o hodně lépe.

Telefonů je hodně typů, a proto na každý najdete na našem e-shopu nějaký ten obal. Vybírat můžete mezi jednobarevnými i barevnými kryty a obaly. Vybrat si můžete plastový i silikonový. víte, jaký je mezi nimi rozdíl?

mobil huawei

Jde o zcela různé materiály. Plastový obal není ohebný, kdežto silikonový ano. Co se týče ochrany telefonu, plastový kryt je tvrdší a může prasknout. Těžko říct, který obal vydrží déle, protože oba jsou odolné vůči mechanickému poškození a dokážou záda vašeho telefonu ochránit před nárazem, pádem i poškrábání.
Obal jednoduše nacvaknete na zadní stranu telefonu a to je všechno.

Oblečeme každý telefon
V nabídce máme obaly a kryty snad na všechny druhy telefonů, které jsou v současné době k dostání na trhu. Kromě značky Huawei máme i obaly na iPhone, LG, Xiaomi a další. Vybírat můžete jednoduše podle typu telefonu – klikněte na něj a otevře se vám kompletní nabídka obalů na vybraný telefon.