Levné sídlo firmy

Já vím, že v dnešní době je to opravdu hodně drahé. A vím, že když můj táta zakládal svou firmu, která byla jeho sen, tak vůbec ještě netušil, do čeho jde. Protože když už měl otec všechno hotové a připravené, tak stačilo už jenom malý krůček, aby se jeho firma otevřela. A když už to udělal, tak perfektně fungoval asi tři čtvrtě roku. Nebo necelý rok. Protože potom nastala ta situace, že se všechno hodně zdražovalo.

Otec často online pracuje.

Můj otec sotva zvládal splácet hypotéku na náš dům a taky půjčku na chatu a pak taky všechny ty energie, které jeho firma měla. A protože jak všichni víme, tak energie je teď hodně drahá. A to nemluvím o plynu. Můj otec právě pracuje s různými komponenty, které se dávají třeba například do ledničky anebo do pračky. Takže si jistě dokážete představit, že otec má opravdu velkou firmu, kterou si přál. My s maminkou jsme byli na otce velmi pyšní. A otec taky říkal, že musí přemýšlet, jak si udělat své sídlo. Otec dostal nápad, že by mohl mít virtuální sídlo. A levné virtuální sídlo je takové, že vlastně se zákazníky mluvíte online. Myslím si, že je to velmi praktické a taky ekologické jednání.

Faktické sídlo Pentagonu.

A mít žádnou faktickou kancelář anebo faktické sídlo není nic extra. Tedy adresu ano, tu mít musíte. Třeba tam, kde žijete. Musí to být dům anebo byt, nějaká nemovitost. A pokud máte levné virtuální sídlo, kde mluvíte se svými zákazníky anebo kolegy, tak je jasné, že tady ušetříte opravdu spoustu peněz. Sice otec už má levné virtuální sídlo, ušetří pár peněz, ale opravdu to není tak, aby za chvíli nezkrachoval. Otec říkal, že tomu dá ještě dva roky a uvidí, jaké to bude dál. Protože ho ceny energií asi zruinují, tak neví, co bude v budoucnu dělat. Nechá tomu zatím volný průběh, ale levné virtuální sídlo si zatím ponechá. A co vy říkáte na levné virtuální sídlo?