Kola dělají auto

Pokud máte auto a máte ho rádi, určitě se o něj taky pravidelně staráte. A pokud chcete, aby nějak vypadalo, určitě řešíte i případná poškození kol a karoserie. K hezkému autu prostě patří hezká kola. Jenže všude jsou obrubníky a nezkušení a bezohlední řidiči, což může způsobit poškození disků na vašem autě. Stát se může i to, že vám je někdo poničí schválně. Zkrátka na způsobu nezáleží, ale pokud máte poškozené disky, možná je budete chtít opravit.

disky audi

Doma to nezkoušejte
Možná se vám to nezdá, ale pro opravu disků je potřeba speciální vybavení. To máme u nás v dílně, takže pokud chcete opravit disky, renovace disku u nás je správnou volbou. Poradíme si s jakýmikoliv disky. Opravujeme všechny možné disky – klasické i například disky na veterány.

Dejte si kola do pořádku a navštivte naši dílnu, kde vám spravíme nejen drobné škrábance, ale i větší poškození, například od najetí do obrubníku. Dokážeme spravit všechno, co se disků týká. Kola dokážeme srovnat, zapravit povrchová poškození a následně zbavit staré barvy pískováním. Samozřejmostí je nový lak.

kolo od auta

Jezdíte na srazy a chcete mít originální kola?
Není problém si u nás nechat udělat takové disky, které na jiném autě neuvidíte. Společně najdeme nejvhodnější design právě pro vaše auto. Vaše auto bude vypadat jako nové. A pokud je pro vás důležitá cena, na našem webu najdete ceník prací, kterým se můžete řídit. Zakázku vám rádi předem neceníme. věříme, že z naší dílny budete odjíždět nadšení. Své práci rozumíme, máme ji rádi a proto dbána na vysokou kvalitu použitých materiálů i na celkovém výsledku. Nikdy od nás neodjede auto s disky, se kterými nejsme spokojeni my nebo zákazník.
Pořádáme si s hliníkem i s železem, takže můžete přijet s oběma druhy. Pokud chcete jen drobné opravy, doba dodání bude zhruba týden. Ta se liší podle konkrétní zakázky, u které vám termín vždycky řekneme.