Vyzkoušejte novou masáž

Jedinečný erotický zážitek
Pokud chcete mít skvělý sexuální život, musíte o něj pravidelně pečovat. Nestačí vám vaše partnerka a chcete zažít něco nového? Chcete spojit příjemné s užitečným a zkrátka si užít každou minutu? Právě pro vás je ideálním zážitkem erotická masáž. V našem salonu můžete absolvovat několik druhů těchto masáží, takže máte z čeho vybírat. Mohou k nám přijít muži, a dokonce i ženy. I pro ženy existuje řada masáží, které si u nás mohou vychutnat.

lávové kameny

Pro muže máme na výběr

  • Masáž penisu
  • Foot job
  • BDSM masáž
  • Masáž celého těla
  • Masáž tělo na tělo
  • Lávové kameny
  • Masáž prostaty

Každý druh masáže u nás provádí zkušené masérky, které jsou vždy připraveny vám poskytnout skvělé služby na úrovni. Náš salon je čistý, splňuje veškeré hygienické standardy a svou návštěvu u nás si určitě náležitě vychutnáte. Je to jednoduché – vyberte si svou masérku online, a potom už se jen nechte masírovat. Po vstupu do salonu si dáte sprchu, kterou si můžete dát sami nebo s masérkou – stačí jí říct a ona se vám bude věnovat už ve sprše.

K masážím používáme horké masážní oleje, které rozproudí krev v těle a uvolní i ty nejztuhlejší svaly. Naše masérky mají doslova zlaté ruce, protože si při masáži odpočinete, budete mít protažené celé tělo, uvolníte se od stresu a protože jde o masáž intimních partií, často navíc končí vyvrcholením.

masážní pomůcky

Pro ženy?
Ženám nabízíme masáž celého těla, lávovými kameny a masáž intimních partií, která probíhá stejně jako u mužů – začíná sprchou a končí vyvrcholením. Poznejte své tělo tak jako nikdy, a využijte k tomu masáž, která má spoustu zdravotních benefitů. Zarezervujte si s svou masérku a těšte se na nové zážitky, které vám pomohou zlepšit váš sexuální život – zjistíte totiž, jak vaše tělo reaguje na nové dotyky a možná zjistíte, že se vám líbí věci, do kterých byste to nikdy neřekli. Tato masáž stojí za to.