Život s brýlemi

Pouzdra na brýle Luxbryle.cz – k čemu jsou vlastně dobrá?
Jistě spousta lidí z vás nosí brýle. Někdo je nosí rád a je to pro něj dobrý módní doplněk, pro někoho je to zase opravdu otrava. Ať tak či onak, pokud brýle nosit musíte, protože hodně špatně vidíte a máte plno dioptrií, bohužel s tím nic nenaděláte a to je fakt. Co ale může být pro vás povzbuzující, je to, že brýle sluší opravdu skoro každému. A navíc – můžete si je koupit v jaké barvě chcete – to přece není špatné, nebo ano? Moje oblíbená barva je zelená. A přiložím vám sem i moji osobní zkušenost s brýlemi.

m

Jako menší (teď je mi dvacet, takže tak ve čtrnácti, v patnácti) jsem brýle měla. Byly červené a nenosila jsem se ráda, to se vám přiznám, i když mi všichni okolo říkali, že mi sluší brýle více, než kdybych brýle nenosila. Já jsem tomu ale tehdy stejně nevěřila. Brýle jsem nosila do nějakých sedmnácti, nebo osmnácti, kdy jsem šla na kontrolu s očima a doktor mi po pár minutách sdělil, že se mi zrak https://www.celostnimedicina.cz/tajemstvi-zdraveho-zraku-1-cast.htm zlepšil, takže už brýle nosit vlastně nemusím. Byla jsem za to svým způsobem ráda, protože jsem brýle neměla v lásce a tak jsem je s radostí nosit přestala a vlastně je doteď nenosím.

m

Co důležitého jsem ale chtěla říct? Když máte a musíte (nebo chcete) nosit brýle, je zde jedna zásadní věc, kterou jsem nezmínila – a to sice to, že musíte mít i pouzdro na brýle, které je velmi důležité, aby se brýle nějakým způsobem nerozbily, nepoškodily. Protože jak jistě víte, brýle nejsou levná záležitost a stojí v řádu tisíců ( čím více kvalitnější brýle, tím budou samozřejmě stát více)…
A když na to teď tak zpětně vzpomínám, tak ani nevím, proč jsem si tak moc myslela, že mi brýle neslušely. Prostě jsem v nich byla normální holka, které to slušelo, ale v té době jsem si to neuměla přiznat – rozdíl je v tom, že teď už to opravdu dokážu.