Forma dopravy v cizím prostředí

Cestování autem je velmi jednoduché a pohodlné, je to jedna z nejpohodlnějších forem dopravy, protože to není městská hromadná doprava a člověk jede jen s tím, s kým jet chce případně je cizí člověk jen řidič, jak je to u taxislužby. V MHD musíte jet společně s ostatními cestujícími, a ne vždy je to tolik příjemné. Všichni známe ježdění městskou hromadnou dopravou v letních měsících, kdy bychom dotyčným nejraději darovali deodorant a nějaký parfém, ale i to jsou lidé a třeba za to nemohou, to nemůžeme vědět. Ne každý hold voní po fialkách, to víme všichni z vlastní zkušenosti a není třeba a není dobré se takovým lidem, kteří po fialkách nevoní, vysmívat.

auto

Každý jsme nějaký, ale všichni víme, že to ne vždy je příjemné, vlastně nikdy. To je to. Nikdy to není příjemné. Proto by si na to lidé měli dávat pozor, deodoranty tak drahé nejsou. Proto má mnoho lidí radši auto, nebo třeba letadlo, které má alespoň klimatizaci a tolik tento závan nejde cítit. Auto je ale stejně mnohem oblíbenější, protože tam má člověk klid a voní mu to tam tak, jak sám chce, aby mu to tam vonělo, což je obrovská výhoda, to je jasné. Když člověk nemůže autem jet, není to moc příjemné a komfortní, ale někdy se to stát musí. Například když jede na dovolenou nebo na místo, kde to nezná a nechce tam jet autem, protože by tam nedorazil.

auto

I takové chvíle se dějí a stává se to, není to ale moc oblíbená chvíle, na tom se shodneme všichni. Všechno je lepší autem. Pokud ale autem nemůžeme jet, je fajn vymyslet alternativní řešení. Obzvlášť pokud jedete do Prahy a bydlíte od ní daleko, autem třeba netrefíte nebo autem jet nechcete. Buď můžete jezdit MHD, což je velmi rychlý způsob dopravy, pokud jedete například metrem. Je tu ale pohodlnější forma dopravy, a to je autem. Ale jak, když nemáte to své? No můžete si ho půjčit v nejlevnější autopůjčovně Praha.